BİZ KİMİZ?

TATCOM, yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren TEMOT INTERNATIONAL’nın ortağıdır. TEMOT INTERNATIONAL, binek otomobillere, hafif ticari ve ağır iş taşıtlarına yedek parça hizmeti veren, dünyanın en büyük satın alma topluluklarından biridir.

TATCOM, iş ortaklarına kişiye özel satın alma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sağlar.

TATCOM, yedek parça endüstrisinde alternatif fiyat ve kalite seçenekleri üreten ve iş ortaklarının pazarda verimli satış operasyonları yapmalarını sağlayan rekabetçi üreticilerden oluşan bir ağ oluşturur. Şirket, sürdürülebilirliği pazar lideri olarak sürdürmeyi amaçlamaktadır. Hizmet ağı, iş ortaklarının dağıtım gücü nedeniyle günden güne genişlemektedir.

 

MİSYON & VİZYON

GÖREVİMİZ

Otomotiv yedek parça satış sonrası pazarında dağıtım zincirine değer katarak, pazar lideri olarak konumumuzu koruyarak, iş ortaklarımıza sektör lideri olarak konumlarını korumasında yardımcı olmak, pazarlama ve satış faaliyetlerini desteklemek, faydalarını korumak ve kaliteli yedek parça sunmak pazarda rekabetçi bir fiyat avantajı olan servis noktalarına seçenekler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de bağımsız satış sonrası pazarın gelişimine katkıda bulunmak için kayda değer adımlar atmak.

KURUMSAL SORUMLULUK


YÜKSEK KALİTE YEDEK PARÇALAR

Tatcom’un ticari faaliyetlerini geliştirmek amacıyla, tedarik ağımıza eklediğimiz markaların yüksek kaliteli ve güvenilir olmasını sağlıyoruz.

MEMNUNİYET

İş ortaklarımızın ve hizmet noktalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

KALICI HİZMET AĞI

İş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle kalıcı ve güvenilir bir ilişki kurarak hizmet ağımızı kalıcı hale getiriyoruz.

FİYAT AVANTAJI

Tedarikçilerimizle birlikte iş modellerimiz aracılığıyla piyasadaki en iyi fiyatları sunmak, iş ortaklarımıza pazarda rekabetçi bir konum elde etmenin faydalarını sunmak.

POTANSİYELİMİZ

Rakamlarla TATCOM

Türkiye genelinde 250.000 m2 depo alanına, 1200’den fazla çalışanı ve 6000’den fazla müşterisine sahip olan Tatcom, Türkiye’de bağımsız bir satış sonrası pazarın ana tedarikçisi konumunda.
Yıllık cirosu 320 Milyon € olan TATCOM, Türkiye’deki Bağımsız Otomotiv Satış Sonrası Pazarının lideridir.

TEMOT’un Dünyanın 100’e yakın Ülkesinde Hizmet Veren Güçlü OEM Tedarik Ağı ile
TATCOM Daima Türkiye’nin Zirvesinde

slide-banner